• Didaktické hry v prírode

• V piatok 6. septembra 2024 sme uskutočnili didaktické hry v prírode, ktoré sú skvelým doplnkom telesnej a športovej výchovy a tiež spôsobom, ako spojiť učenie s pohybom a pobytom na čerstvom vzduchu. Žiaci základnej školy si na veľkom obecnom ihrisku zasúťažili v rôznych športových disciplínach (beh cez prekážky, štafetový beh, slalomový beh, hod granátom na cieľ, športová hra Prechádzka) a spoločne si zahrali futbal. Tešili sme sa nielen z príjemného (ešte letného) počasia a opekačky, ale najmä z dopoludnia plného športu, hier a zážitkov.

• Plenárne ZRPŠ

• Vo štvrtok 5. septembra 2024 (15:30 hod.) sa v priestoroch základnej školy uskutočnilo plenárne ZRPŠ. Na stretnutí rodičov žiakov základnej školy sa okrem iného schválili poplatky na nový školský rok 2024/2025:

• ZRPŠ: 15 €
            • Poistné: 2 €
            • Hygiena: 5 €
            • Triedny fond: 10 .
        • Plenárne ZRPŠ

• Vo štvrtok 5. septembra 2024 o 15:30 hod. sa v priestoroch základnej školy uskutoční plenárne ZRPŠ. Na stretnutí rodičov žiakov základnej školy sa budú schvaľovať poplatky na nový školský rok 2024/2025, informácie o plánovaných aktivitách (škola v prírode, didaktické hry, informácie o ŠKD, CVČ, a pod. ... ). Vopred Vám ďakujeme za Vašu účasť!