• RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE V MŠ

• Vážení rodičia, oznamujeme vám, že rodičovské združenie rodičov detí navštevujúcich MŠ bude v stredu 28.8.2024 o 15:30 hod. v priestoroch MŠ. Vaša účasť je nutná.

• Slávnostné otvorenie školského roka 2024/2025

•

Otvorenie nového školského roka 2024/2025 sa uskutočnilo v pondelok 2. septembra 2024 o 8:00 hod. sv. omšou v Kostole sv. Antona v Rožkovanoch. Po jej skončení sa na školskom dvore všetkým prihovoril  p. riad. Mgr. Václav Pribula, ktorý oboznámil žiakov s aktuálnymi pokynmi potrebnými na začiatku školského roka. Všetkým prítomným sa na školskom dvore prihovoril aj p. starosta Ing. Stanislav Girašek, ktorý poprial všetkým pohodový školský rok. Naši prváci spolu so svojimi rodičmi zavítali aj do priestorov základnej školy, kde sa zoznámili so svojou 1. triedou.

Od utorka 3. septembra 2024 bude prebiehať vyučovanie podľa rozvrhu hodín a ŠKD v riadnom režime.

Školská jedáleň bude fungovať:

• : od pondelka 2. 9. 2024 – bez obmedzenia
            • : od pondelka 2. 9. 2024 – ak žiak nebude obedovať v daný deň, je potrebné ho z obeda vyhlásiť (najneskôr do 8:00 hod.).
            • ŠKD: prevádzka v ŠKD začína v utorok 3. 9. 2024

Všetkým žiakom, rodičom, pedagogickým i nepedagogickým zamestnancom a priateľom našej školy prajeme úspešný školský rok sprevádzaný najmä zdravím a radosťou z poznávania nových vecí.

• Prihláška žiaka do ŠKD 2024/2025

• Vážení rodičia, v prípade záujmu o školský klub detí vás žiadame záväzne vyplniť elektornickú prihlášku do ŠKD, ktorá sa nachádza na hornej lište školskej webovej stránky.

Prihlášku je potrebné vyplniť najneskôr do štvrtka 29.8.2024, do 15:00 hod.

Ďakujeme.